Неділя, 24.11.2024, 19:57
МІЙ МАЛЮК

 

Меню сайта
Форма Вхіда
Календар новин
Пошук
Рекомендуємо



Прогноз погоди

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Рекомендуємо



PR-CY.ru



Головна » 2012 » Лютий » 02
У молодій сім'ї перед пологами голова йде обертом: де і як народжувати, який пологовий будинок вибрати? Навіщо потрібен родовий сертифікат? Щоб майбутні пологи не викликали тривоги, прийняти рішення допоможе психолог Марія Клімова.
За викликом «швидкої», за попередньою особистої домовленості з лікарем, за контрактом? Де і як народжувати, скільки платити, що віддати перевагу?
Цілком безкоштовними пологи, насправді, не бувають.
Якщо вагітна є громадянкою країни або має вид на проживання (або дозвіл на тимчасове проживання), в 30 тижнів (при багатоплідній вагітності - в 28 тижнів) вона отримує родової сертифікат в жіночій консультації, де вона спостерігається. Талон № 2 родового сертифікату вона повинна віддати співробітникам пологового будинку, в якому у неї будуть приймати пологи, і після благополучного завершення пологів цей медичний заклад отримає гроші за надані послуги з коштів Фонду соціального страхування.
Якщо майбутня мама всю вагітність спостерігалася в платному медичному центрі, який не має права видавати
родові сертифікати, вона повинна звернутися в жіночу консультацію за місцем проживання, де їй видадуть родової сертифікат.

Маючи родовий сертифікат, вагітна за законом може звернутися за допомогою в будь пологовий будинок, що має вільні місця. Але на практиці це може виявитися не так: співробітники «Швидкої допомоги» в екстреній ситуації часто відмовляються везти вагітну в пологовий будинок, який негласно отримав статус «елітного», пропонуючи їй інші, менш вигідні варіанти. Що залишається робити почала народжувати жінці в такій ситуації? Доводиться погоджуватися!

Маючи родовий сертифікат і гарантію медичної допомоги, багато батьків не бачать ніякого сенсу додатково оплачувати пологи, особливо, якщо вони обмежені в коштах.

Ось як пояснює своє рішення Тетяна (мама 6-річної доньки та однорічного сина):
«Я обидва рази народжувала безкоштовно і нітрохи про це не шкодую. У перший раз лежала на збереженні перед пологами, другий - приїхала з переймами. Мене абсолютно все влаштувало обидва рази: адже догляд однаковий за всіма породіллями; незалежно від оплати, лікарі ті самі. Так як на той момент були місця, мене навіть безкоштовно помістили в «контрактну» палату. На будь-який мій питання завжди відповідали, а якщо що, хамство мені не страшно - або відповім, або промовчу. По-моєму, в пологовому будинку не стільки грублять, скільки приводять до тями емоційних матусь, і це зовсім нешкідливо. Загалом, ніяких мінусів такого варіанту я не бачу, а головний плюс - економія коштів, на які я краще дітям щось куплю. Правда, мій чоловік хотів бути присутнім на других пологах, та й я була не проти, але, на жаль, не можна сплатити тільки цю «послугу», а сенсу платити всю суму контракту тільки за спільні пологи ми не бачили ».

Переглядів: 1021 | Додав: bebezp | Дата: 02.02.2012 | Коментарі (0)



Крупу перебрати і злегка прожарити на сковороді, в духовій шафі або на плиті. Закип'ятити воду, всипати крупу, посолити і варити на слабкому вогні, зрідка помішуючи.

Коли крупа утворює густу масу, поставити посуд з кашею в духову шафу на 50-60 хвилин. Готову кашу злегка остудити, додати в неї збите яйце і перемішати. Зробити з підготовленої маси биточки, обваляти їх у мелених сухарях і обсмажити на вершковому маслі.

Переглядів: 986 | Додав: bebezp | Дата: 02.02.2012 | Коментарі (0)



Вибір зволожувача особливо актуальне в холодну пору року. Працюючі на повну потужність батареї центрального опалення та включені обігрівачі спрямовані на те, щоб удома навіть у сильні морози було тепло. Проте, одночасно з цим, всі ці обігрівальні прилади і системи негативно впливають на вологість повітря в приміщенні, катастрофічно його пересушуючи. Тому обов'язково необхідно стежити за вологістю повітря, і в першу чергу в дитячій кімнаті. Адже саме під час опалювального сезону повітря в квартирах сильно висушується, на що малюки реагують занепокоєнням і поганим самопочуттям. Починаються застуди і тривалі одужання. А все через те, що батьки дуже часто забувають про те, що вологе повітря в кімнаті - запорука міцного здоров'я Вашого малюка. Наситити повітря цілющою вологою й оздоровити домашній мікроклімат допоможе зволожувач повітря.
Переглядів: 1069 | Додав: bebezp | Дата: 01.02.2012 | Коментарі (0)